Twój przewodnik po zdrowiu

Holandulus to internetowy magazyn poświęcony zdrowiu i urodzie. Odchudzanie, porady zdrowotne, jak leczyć choroby? Dołącz do nas!

5 rzeczy, które odstraszą każdą kobietę! Ci faceci są bez szans!

5 rzeczy, które odstraszą każdą kobietę! Ci faceci są bez szans!


Dbanie o siebie to domena kobiet. Panie poświęcają bardzo dużo czasu na rozmaite zabiegi pielęgnacyjne, wydają mnóstwo pieniędzy na kosmetyki czy fryzjera. Skoro jednak kobiety to płeć piękna, nie oczekujemy takiego zaangażowania w swój wygląd ze strony panów. Jednak czy na pewno? Poniżej znajdziesz listę rzeczy w męskim wyglądzie, które są w stanie zniechęcić prawie każdą kobietę...

1. OGROMNY BRZUCH

ogromny-brzuch

Tak jak panowie uwielbiają kobiety z wąską talią i szczupłymi nogami, to również dla większości kobiet mężczyzna z dużym brzuszkiem nie będzie królewiczem na białym koniu. Facet z wypielęgnowanym brzuchem kojarzy się paniom z leniwym i zaniedbanym osobnikiem, który spędza wolny czas przed telewizorem z puszką piwa w jednej ręce i paczką chipsów w drugiej.

2. BRAK ZĘBÓW / ŻÓŁTE ZĘBY

brak-zebow

Jak to mówią, uśmiech to podstawa. Niestety wielu panów boi się regularnych wizyt u stomatologa. Kiedy kobieta spotyka przystojniaka, emocje rosną. Jednak gdy facet się uśmiechnie, okazując brak zębów czy nieprzyjemny zapach z ust – cała magia pryska!

3. TRĄDZIK

tradzik-u-mezczyzn

Problemy z cerą dotykają też mężczyzn, jednak wielu z nich to bagatelizuje. Trądzik to choroba skóry, którą da się wyleczyć. Należy zgłosić się do dermatologa i rozpocząć leczenie.

4. POPĘKANE STOPY

popekane-stopy

Zaniedbane stopy z popękaną skórą są bardzo odpychające dla kobiet. Jeśli masz problem z pękającą skórą i nie potrafisz zadbać o swoje stopy, udaj się do kosmetyczki, które pomoże Ci  bardzo łatwo pozbyć się tego problemu.

5. MŁODZIEŃCZY WĄSIK

mlodzienczy-wasik

Większość kobiet kocha męski zarost, jednak ŻADEN facet nie wygląda atrakcyjnie z rzadkim, młodzieńczym wąsikiem. Jeśli nie zostaliśmy obdarzeni przez naturę seksownym, męskim zarostem – warto zrezygnować z zapuszczania brody czy wąsa.

Rate this post